Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Hradec Králové / PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/-KA

PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/-KA

SeneCura SeniorCentrum HŠH a.s. nabízí 5 volných pracovních míst v oboru zdravotnictví na pozici PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/-KA. Práce na plný úvazek v nepřetržitém provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou za od 18 000 do 20 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Základní + praktická škola. Místem pracoviště je SeneCura SeniorCentrum HŠH a.s.* provozovna, okres Hradec Králové. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Mgr. Ondřej Votroubek, tel.: 734157978, e-mail: o.votroubek@senecura.cz.

Zaměstnavatel: SeneCura SeniorCentrum HŠH a.s.
Místo výkonu práce: Hradec Králové
Platové ohodnocení: 18 000 – 20 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/-KA
- Místo výkonu práce: Exnárova č.p. 453/7, Moravské Předměstí, 500 11 Hradec Králové 11
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: Zabezpečuje poskytování úkonů sociální služby klientům Domova seniorů, Domova se zvláštním režimem, zabezpečuje vedení dokumentace klienta potřebné pro fungování daných sociálních služeb, provádění nácviku sebeobsluhy klientů směřující ke zvýšení jejich soběstačnosti, zajišťuje provádění komplexní hygienické péče včetně výměny inkontinenčních pomůcek, péče o vyprazdňování, převlečení a dezinfekce lůžka, provádí prevenci proleženin, polohování, zajišťuje manipulaci s prádlem (výměna prádla klientů, povlékání lůžka, odvoz do a z prádelny), odváží pytle s odpadem, podílí se na poskytování základní ošetřovatelské péče, zajišťuje doprovod klientů v rámci Domova, ve venkovním prostoru i na případná odborná vyšetření, podílí se na činnostech spojených s přijetím klienta do zařízení, zabezpečuje pomoc při aktivizační činnosti klientů v zařízení (spolupráce s aktivizačním pracovníkem při terapiích a konání společenských akcí), zabezpečuje pomoc při podání jídla a pití, poskytuje pomoc při jídle ležícím a nepohyblivým klientům, poskytuje pomoc při vyřizování běžných záležitostí klientů, podílí se na aktivizačních činnostech a kulturních akcích, řádně vede denní záznamy o pracovní činnosti, řídí se metodickými pokyny zařízení (měsíční výkazy poskytované péče, evidence stravy, prádla apod.), vykonává funkci klíčového pracovníka: je klíčovým pracovníkem klientů, vede písemné záznamy o individuálním plánování sociální služby s klientem, průběžně s klientem hodnotí průběh služby, plní úkoly uložené ředitelem SeneCura SeniorCentra Hradec Králové, vrchní sestrou či sociálním pracovníkem a pružně reaguje na aktuální požadavky, podílí na poskytování úkonů spojených s úmrtím a péčí o zesnulého.
- Nabízíme: zvýhodněné stravování, věrnostní bonus
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně, e-mailem nebo telefonicky (v době mezi 7. - 17. hod.), kontaktní osoba: Votroubek Ondřej Mgr., tel. 734 157 978, e-mail: o.votroubek@senecura.cz.

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Ondřej Votroubek
Telefon: 734157978
E-mail: o.votroubek@senecura.cz

Referenční číslo ÚP: 14984290729
Poslední aktualizace: 31. 7. 2019

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 22.4.2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů