Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Hradec Králové / PEČUJÍCÍ OSOBA DĚTSKÉ SKUPINY

PEČUJÍCÍ OSOBA DĚTSKÉ SKUPINY

Univerzita Karlova nabízí volné pracovní místo v oboru výchovy a vzdělávání na pozici PEČUJÍCÍ OSOBA DĚTSKÉ SKUPINY. Práce na zkrácený úvazek v jednosměnném provozu. Dohoda o provedení práce na dobu určitou do 30.6.2021 za 150 Kč/hod. Minimální požadované vzdělání je ÚSO (vyučení s maturitou). Místem pracoviště je Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, okres Hradec Králové. Nástup možný od 1.7.2020. Další informace Vám poskytne Mgr. Kateřina Picková, tel.: 732 555 492, e-mail: pickovaka@faf.cuni.cz.

Zaměstnavatel: Univerzita Karlova
Místo výkonu práce: Hradec Králové
Platové ohodnocení: 150 Kč / hod.
Typ pracovního vztahu: Práce na zkrácený úvazek
Pracovní poměr: Na dobu určitou do 30.6.2021
Typ smluvního vztahu: Dohoda o provedení práce

Poznámka zaměstnavatele

PEČUJÍCÍ OSOBA DĚTSKÉ SKUPINY
- DPP an 1 rok s možností prodloužení - přibližně 20 až 30 hodin měsíčně (nárazovně dle potřeby, např. při dovolené/nemoci hlavních ošetřovatelek), nástup ihned nebo dohodou
- Požadavky: Jedna z uvedených možností:
- odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry, zdravotnického asistenta, ošetřovatele, porodní asistentky, zdravotně-sociálního pracovníka, zdravotnického záchranáře, psychologa ve zdravotnictví nebo specializovaná způsobilost k výkonu povolání klinického psychologa, nebo odborná způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka nebo odborná způsobilost pracovníka v sociálních službách, nebo odborná kvalifikace učitele mateřské školy, učitele prvního stupně základní školy nebo vychovatele, nebo profesní kvalifikace chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky, nebo odborná způsobilost k výkonu povolání lékaře.
Časová flexibilita, praxe v oboru nejméně 1 rok, zdravotní způsobilost, čistý trestní rejstřík,
samostatnost i schopnost práce v týmu, spolehlivost, pečlivost, vysoká míra odpovědnosti, analytické myšlení, orientace na detail, ochota učit se nové věci.
- Náplň práce: Pečující osoba OP Z projektu Provoz dětské skupiny v HK 2, reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/17_073/0008395, realizace výchovy a péče v Dětské skupině Fafík dle Plánu výchovy a péče, dodržování Provozního řádu Dětské skupiny Fafík a pravidel dotace z OP Z, komunikace s projektovým manažerem/vedoucím a provozovatelem Dětské skupiny Fafík.
Asistence a spolupráce při kontrolách na místě.
Nabízíme: práci pro prestižní vzdělávací a vědeckou instituci Univerzity Karlovy,malý, přátelský kolektiv - vždy min. 2 pečovatelky na max. 12 dětí, pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení , 5 týdnů dovolené za rok, příspěvek na stravování, ČSOB motivační program, benefity UK, FAFÍK- dětská skupina (možnost využít služby dětské skupiny pro děti zaměstnanců fakulty)
- Přihláška zájemce bude obsahovat: Jméno a příjmení zájemce, datum a místo narození zájemce, státní příslušnost zájemce, místo pobytu zájemce, datum a podpis zájemce, kontaktní telefon, e-mail.
- K přihlášce zájemce připojí tyto doklady: Strukturovaný životopis (který bude obsahovat mimo jiné údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech), motivační dopis, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, výpis z rejstříku trestů, přihláška, včetně souhlasu s nakládáním s poskytnutými osobními údaji, je k dispozici ke stažení níže na této stránce.
- Přihlášky se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami zasílejte poštou nebo doručte osobně do 16.7. 2020 do 12:00 hodin na adresu:
Farmaceutická fakulta UK v Hradci Králové
Lenka Cermanová, DiS. - Oddělení PaM
Akademika Heyrovského 1203/8
500 05 Hradec Králové
- Obálku viditelně označte slovy "VŘ - Pečující osoba DPP"
Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich nebude Vaše přihláška úplná a nebude zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované pracovní místo.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.
- Kontaktní pracovník pro podávání informací k obsahu práce:
Mgr. Kateřina Picková, vedoucí Dětské skupiny Fafík, Tel.: 732 555 492,
e-mail:pickovaka@faf.cuni.cz

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Picková
Telefon: 732 555 492
E-mail: pickovaka@faf.cuni.cz

Referenční číslo ÚP: 18956520754
Poslední aktualizace: 22.6.2020

Podobné pracovní nabídky

Základní škola a mateřská škola KLAS s.r.o. – Olešnice
21.8.2019 · 20 000 – 25 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 14.7.2020.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů