Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Hradec Králové / PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PRO AKTIVIZAČNÍ ČINNOSTI

PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PRO AKTIVIZAČNÍ ČINNOSTI

Domov U Biřičky nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PRO AKTIVIZAČNÍ ČINNOSTI. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.7.2021 za 20 890 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Základní + praktická škola. Místem pracoviště je Domov U Biřičky, okres Hradec Králové. Nástup možný od 17.8.2020. Další informace Vám poskytne Markéta Dvořáková, tel.: 702 229 104, e-mail: mdvorakova@ddhk.cz.

Zaměstnavatel: Domov U Biřičky
Místo výkonu práce: Hradec Králové
Platové ohodnocení: 20 890 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: 17.8.2020 – 31.7.2021
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PRO AKTIVIZAČNÍ ČINNOSTI
- PP na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení, nástup dle dohody
- Požadujeme: minimálně ukončené základní vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (doložené ověřeným vysvědčením), trestní bezúhonnost doložená výpisem z rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce, zdravotní způsobilost, očkování proti žloutence typu B, případně zajistíme na náklady organizace, zdravotní (potravinářský průkaz), akreditovaný kurz PSS, znalost práce na PC ( Excel, Word, Outlook).
- Náplň práce: individuální aktivizace, nácvik sebeobslužných úkonů, nácvik sedu, stoje a chůze včetně využití akaktivizačních pomůcek.Výkon přímé obslužné péče o klienty (osobní hygiena, koupání, výměny inkontinenčních pomůcek, podání a a péče o lůžko a osobní věci, oblékání, vstávání a uléhání na lůžko, polohování, vysazování, pobyt na vzduchu, a aktivizační činnosti, manipulace s prádlem atd.) Spolupráce na individuálním plánování péče o klienta nebo přímé plánování aktivizační péče .Skupinová aktivizace napříč oddělením, vaření, pečení, ruční výroba. Dodržování vnitřních předpisů s důrazem na důstojnost klientů a ochranu majetku zřizovatele. Výkon přímé obslužné péče o klienty (osobní hygiena, koupání, výměny inkontinenčních pomůcek, podání jídla, pépéče o lůžko a osobní věci, oblékání, vstávání a uléhání na lůžko, polohování, vysazování, pobyt na vzvzduchu, aktivizační činnosti, manipulace s prádlem atd.)
- Příjem přihlášek průběžně: Žádáme o zaslání krátkého strukturovaného životopisu s dosavadní praxí.
- Nabízíme: zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace; práci na plný pracovní úvazek; příjemné pracovní prostředí, odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis; platová tř. 8, zvláštní příplatek za ošetřovatelství 1 900,-Kč, po zapracování navíc osobní příplatek; profesní růst; 5 týdnů dovolené; benefity až do výše 13 000,-Kč, příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení; příspěvky z FKSP na rekreaci, masáže, odměny k životním a pracovním jubileím, možnost ubytování mezi směnami přímo v areálu Domova U Biřičky.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (pondělí až pátek, 8:00 - 15:30), kontaktní osoba: Dvořáková Markéta, tel.: 702 229 104, e-mail: mdvorakova@ddhk.cz

První kontakt

Kontaktní osoba: Markéta Dvořáková
Telefon: 702 229 104
E-mail: mdvorakova@ddhk.cz

Referenční číslo ÚP: 19183860721
Poslední aktualizace: 16.7.2020

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 4.8.2020.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů