Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Hradec Králové / ANALYTIK A TESTER / ANALYTIČKA A TESTERKA IT

ANALYTIK A TESTER / ANALYTIČKA A TESTERKA IT

Univerzita Hradec Králové nabízí volné pracovní místo v oboru informačních technologií na pozici ANALYTIK A TESTER / ANALYTIČKA A TESTERKA IT. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2021 za 35 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSV s maturitou. Místem pracoviště je Univerzita Hradec Králové, okres Hradec Králové. Pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením. Nástup možný od 1.1.2021. Další informace Vám poskytne Mgr. Michal Zámečník, e-mail: michal.zamecnik@uhk.cz.

Zaměstnavatel: Univerzita Hradec Králové
Místo výkonu práce: Hradec Králové
Platové ohodnocení: 35 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: 1.1.2021 – 31.12.2021
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

ANALYTIK A TESTER / ANALYTIČKA A TESTERKA IT
- PP na dobu určitou, nástup dle dohody v lednu
- Náplň práce: Komunikace s koncovými uživateli a zajišťování činnosti helpdesku pro informační systémy. Zpracování uživatelských návodů a dokumentace k?informačním systémům. Analýza stávajících firemních procesů a jejich případné inovace.Sběr požadavků od uživatelů - zaměstnanců a studentů UHK. Analytické zpracování požadavků a zpracování programátorského zadání. Příprava prototypů a UX návrhů. Uživatelské testování nových aplikací. Paralelní správa webové prezentace a intranetu UHK. Komplexní správa interně vytvořených aplikací. Řešení přístupových oprávnění uživatelů pro vstup do aplikací systémů výpočetní techniky. Organizace, vedení školení a konzultace k?informačním systémům.
Spolupráce a komunikace s?jinými útvary UHK a externími subjekty. Zajišťování bezpečnosti, dostupnosti a integrity dat. Zajišťování správné instalace, ochrany a údržby programového vybavení pro potřeby UHK. Sledování trendů vývoje ICT prostředků ve své oblasti tak, aby byly optimálně využívány.
- Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru informatiky. Praktické zkušenosti v oblasti IT analýzy a návrhu IT systémů. Základy programování - výhodou. Flexibilitu, komunikativní vystupování, proaktivní přístup a zájem učit se nové věci. Schopnost edukovat uživatele v problematice ICT.
Schopnost samostatného řešení problémů a týmové spolupráce, analytické myšlení.
Schopnost komunikovat v anglickém jazyce.
- Uchazeči předloží:Kopie dokladů o dosaženém vzdělání.Strukturovaný životopis s popisem odborné praxe, motivační dopis.
- Nabízíme: Pracovní úvazek 1,0.Jednosměnný provoz. 6 týdnů dovolené.
Benefitní program tarifů mobilního operátora i pro rodinné příslušníky. Příspěvek na stravné nebo stravenky. Příspěvek na penzijní / životní pojištění. Práce s moderními technologiemi.
Mzda dle platných mzdových tarifů na UHK.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: michal.zamecnik@uhk.cz

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Michal Zámečník
E-mail: michal.zamecnik@uhk.cz

Referenční číslo ÚP: 20069900722
Poslední aktualizace: 12.11.2020

Podobné pracovní nabídky

Univerzita Hradec Králové – Hradec Králové
12.11.2020 · 35 000 Kč
Univerzita Hradec Králové – Hradec Králové
12.11.2020 · 35 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 26.11.2020.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů