Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Hradec Králové / PERSONALISTA / PERSONALISTKA

PERSONALISTA / PERSONALISTKA

Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové nabízí volné pracovní místo v oboru informačních technologií na pozici PERSONALISTA / PERSONALISTKA. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 1.12.2022 s ohodnocením od 22 980 do 33 790 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové, okres Hradec Králové. Nástup možný od 1.12.2021. Další informace Vám poskytne Bohdana Hladíková.

Zaměstnavatel: Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
Místo výkonu práce: Hradec Králové
Platové ohodnocení: 22 980 – 33 790 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: 1.12.2021 – 1.12.2022
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

- Popis práce: zajišťuje agendy z oblasti personalistiky a ochrany osobních údajů v organizaci, zjm.: administrativně a organizačně zajišťuje přijímání pracovníků, vede vybrané personální agendy, podílí se na zpracování koncepčních dokumentů a interních předpisů v souvislosti s ochranou osobních údajů v organizaci a personální činností, připomínkuje smlouvy uzavírané organizací z hlediska GDPR a pracovního práva, zajišťuje vedení dokumentace GDPR, organizuje školení zaměstnanců v problematice, 1 x za dva roky organizuje Konferenci o personální práci v knihovnách.
- Kvalifikační požadavky: vysokoškolské (ev. vyšší odborné) v oboru právo, personální řízení, ekonomika, management, sociální pedagogika. Komunikativnost, aktivní přístup, flexibilita, samostatnost, strategické plánování, schopnost zvládat zátěž, spolupracovat, orientace v právu, schopnost zpracovávat a tvořit textové výstupy, organizační schopnosti.
Dobrá počítačová způsobilost a výborná jazyková způsobilost v češtině.
Znalost angličtiny nebo němčiny minimálně na úrovní maturitní zkoušky (B1).
Forma přihlášení: na e-mail Bohdana.Hladikova@svkhk.cz nebo písemně na adresu: Hradecká 1250, 500 03 Hradec Králové zašlete strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o vzdělání.
- Nabízíme: zajímavou práci ve stabilní organizaci, 5 týdnů dovolené, zdravotní volno
stravenky, možnost odborného růstu, možnost dalšího vzdělávání (kurzy angličtiny, základní knihovnický kurz, odborné kurzy), pružnou pracovní dobu, možnost zkrácení úvazku
kulturní aktivity.
Finanční ohodnocení podle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění - platová tř. 11, zařazení dle vzdělání a dosažené praxe.

První kontakt

Kontaktní osoba: Bohdana Hladíková
Telefon: 494 946 224
E-mail: bohdana.hladikova@svkhk.cz

Referenční číslo ÚP: 23612640743
Poslední aktualizace: 18.11.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 29.11.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů