Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Hradec Králové / PRÁVNÍK / PRÁVNIČKA

PRÁVNÍK / PRÁVNIČKA

Úřad práce České republiky nabízí volné pracovní místo v oboru práva na pozici PRÁVNÍK / PRÁVNIČKA. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Služební poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 22 980 do 33 790 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Úřad práce České republiky - krajská pobočka v Hradci Králové, okres Hradec Králové. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.9.2022. Další informace Vám poskytne Mgr. Naděžda Šínová, , tel.: 950 116 445, e-mail: nadezda.sinova@uradprace.cz.

Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
Místo výkonu práce: Hradec Králové
Platové ohodnocení: 22 980 – 33 790 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Služební poměr
Pracovní poměr: Od 1.9.2022 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

- Zástup za MD a RD (předpoklad do 6/2024)
- Požadujeme: ukončené VŠ vzdělání magisterského typu v oboru právo a právní věda, nebo VŠ vzdělání magisterského typu se specializací na obor právo.
Hlavní popis činnosti vykonávané na služebním místě:
- Zajišťování pracovně právního a dalšího poradenství veřejnosti v zákonem stanoveném rozsahu. Vyřizování stížností, peticí, podnětů a žádostí. Vymáhání pohledávek. Ochrana zaměstnanců při platební neschopnosti zaměstnavatele. Výživné u dětí svěřených do pěstounské péče. Zastupování veřejných zájmů před soudy a správními orgány. Poskytování součinnosti oprávněným orgánům veřejné správy a orgánům činným v trestním řízení. Poskytování právního a dalšího poradenství odborným útvarům na Úřadu práce ČR ve vymezené územní působnosti. Výkon komplexních právních činností ve vymezené územní působnosti.
- Konkrétní podmínky výběrového řízení jsou uvedeny v Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo odborný rada - právník, s místem výkonu práce Hradec Králové, uveřejněném na portálu MPSV: https://portal.mpsv.cz/web/upcr-kariera/?
- V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete motivační dopis, doplněný o strukturovaný životopis a doklad o dosaženém vzdělání nejpozději do 31.8.2022 vč. na uvedené e-maily nebo písemně na adresu: Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Hradci Králové, odbor kontrolně právní, Wonkova 1142, 500 02 Hradec Králové

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Naděžda Šínová
Telefon: 950 116 445
E-mail: nadezda.sinova@uradprace.cz

Referenční číslo ÚP: 25394120724
Poslední aktualizace: 3.8.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 16.8.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů