Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Hradec Králové / VEDOUCÍ EKONOM. ODDĚLENÍ

VEDOUCÍ EKONOM. ODDĚLENÍ

Knihovna města Hradce Králové nabízí volné pracovní místo na pozici VEDOUCÍ EKONOM. ODDĚLENÍ. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 26 600 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Knihovna města Hradce Králové - Wonkova, okres Hradec Králové. Nástup možný od 1.10.2022. Další informace Vám poskytne Lenka Samková, , tel.: 495 075 013, e-mail: samkova@knihovnahk.cz.

Zaměstnavatel: Knihovna města Hradce Králové
Místo výkonu práce: Hradec Králové
Platové ohodnocení: 26 600 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.10.2022 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Náplň práce: sestavování rozpočtu příspěvkové organizace, sestavení střednědobého a odpisového plánu, metodické usměrňování hospodaření s majetkem, zajištění fungování vnitřního kontrolního systému, zpracování žádostí o dotace, vyhodnocení hospodaření pro zřizovatele i organizaci, zpracování výkazů ČSÚ, zpracování tabulek a výkazů pro zřizovatele a jeho orgány, zpracování požadavků zřizovatele - pravidelně telefony, energie, spolupráce na administraci veřejných zakázek, sledování čerpání prostředků z grantu Evropské komise na provoz informačního střediska Europe Direct; vedení ekonomického oddělení (účtárna, mzdy a personalistika)
Požadavky: VŠ vzdělání ekonomického směru, 3 roky praxe v oboru, znalost práce na PC - běžná uživatelská úroveň, znalost účetního programu, znalosti mzdové a personální problematiky, účetnictví, pasivní či aktivní znalost cizího jazyka, komunikační dovednosti, vstřícnost, kolegialita

První kontakt

Kontaktní osoba: Lenka Samková
Telefon: 495 075 013
E-mail: samkova@knihovnahk.cz

Referenční číslo ÚP: 25792740769
Poslední aktualizace: 25.7.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 16.8.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů