Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Hradec Králové / PR SPECIALISTA / SPECIALISTKA

PR SPECIALISTA / SPECIALISTKA

Univerzita Hradec Králové nabízí volné pracovní místo v oboru informačních technologií na pozici PR SPECIALISTA / SPECIALISTKA. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.11.2023 s ohodnocením od 28 000 do 35 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ Bakalářské. Místem pracoviště je UHK - Přírodovědecká fakulta, okres Hradec Králové. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.12.2022. Další informace Vám poskytne Ilona Lankašová, , tel.: , e-mail: ilona.lankasova@uhk.cz.

Zaměstnavatel: Univerzita Hradec Králové
Místo výkonu práce: Hradec Králové
Platové ohodnocení: 28 000 – 35 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu určitou do 30.11.2023
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Náplň práce: Správa sociálních sítí fakulty: Facebook, Instagram, YouTube. Správa fakultního webu po redakční stránce. Příprava tiskových zpráv pro média a článků na univerzitní web.
Příprava tištěných materiálů - plakáty, letáky, brožury, bannery. Fotografování fakultních akcí.
Zajištění propagačních předmětů, příprava podkladů pro výběrové řízení. Zajištění inzerce, hledání nových komunikačních kanálů pro propagaci fakulty. Organizace akcí: odborné konference, přednášky pro veřejnost, popularizační akce pro děti ad. Naplňování a rozvoj komunikační strategie Univerzity Hradec Králové.
Kvalifikační požadavky: VŠ vzdělání (lze skloubit i se studiem). Výborná znalost českého jazyka, stylistické schopnosti. Aktivní znalost angličtiny slovem i písmem.
Znalost práce v Meta Business Suite - nastavování reklamních kampaní. Znalost práce v grafických programech (např. Canva/Photoshop/InDesign). Znalost práce v programech pro práci s videem výhodou. Organizační, koordinační a komunikační schopnosti.
Praxe na obdobné pozici výhodou.
Profesní životopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte e-mailem na sekretariát děkana: ilona.lankasova@uhk.cz (přijetí e-mailu bude potvrzeno) do 30. listopadu 2022.

První kontakt

Kontaktní osoba: Ilona Lankašová
E-mail: ilona.lankasova@uhk.cz

Referenční číslo ÚP: 26421040712
Poslední aktualizace: 15.11.2022

Podobné pracovní nabídky

LEMAC marketing, s.r.o. – Hradec Králové
1.12.2022 · 130 Kč / hod.
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 3.12.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů