Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Hradec Králové / PEDAGOGICKÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE PRO SOCIÁLNĚ OHROŽENÉ DĚTI

PEDAGOGICKÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE PRO SOCIÁLNĚ OHROŽENÉ DĚTI

Aufori, o. p. s. nabízí volné pracovní místo v oboru výchovy a vzdělávání na pozici PEDAGOGICKÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE PRO SOCIÁLNĚ OHROŽENÉ DĚTI. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2024 s ohodnocením od 27 000 do 29 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Aufori, o. p. s., okres Hradec Králové. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.3.2024. Další informace Vám poskytne Tereza Medašová, , tel.: 774 089 428, e-mail: personalista.aufori@gmail.com.

Zaměstnavatel: Aufori, o. p. s.
Místo výkonu práce: Hradec Králové
Platové ohodnocení: 27 000 – 29 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: 1.3.2024 – 31.12.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

V programu "Učí (se) celá rodina" pomáháme ohroženým dětem překonávat problémy se školou a tak usilujeme o to, aby děti z chudých rodin měly lepší životní šanci na uplatnění ve společnosti. Přejeme si, aby každé dítě mělo rovný přístup ke vzdělání, a to bez ohledu na svůj sociální původ.
Co dělá pedagogický pracovník v našem programu pro ohrožené rodiny?
dojíždí do domácností ohrožených rodin zapojených do programu a pomáhá jim zvládat požadavky školy, asistuje dětem při domácí přípravě do školy, plnění domácích úkolů a zvládání školního učiva, velmi úzce spolupracuje s pracovníky škol a pracovníky oddělení sociálně právní ochrany dětí.
Nabízíme: zkušený tým příjemných kolegů, kteří vám rádi pomohou při zaučování, práci na plný nebo částečný úvazek, při kterém můžete sladit svůj volný čas i péči o rodinu, pracovní čas si můžete plánovat sami s ohledem na vaše potřeby a možnosti, dostanete mobilní telefon a notebook, možnost vzdělávat se na různých kurzech a školeních, poskytneme vám až 40 hodin studijního volna.
Požadujeme: SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání splňující podmínky pro výkon profese pedagogický pracovník dle Zákona č. 359/1999Sb., o sociálně právní ochraně dětí (sociální pedagog, speciální pedagog, vychovatel, učitel, pedagog volného času atd.) - pokud jej nemáte ukončené, i tak se ozvěte, stačí nám alespoň započaté studium, vyžadujeme potvrzení o trestní bezúhonnosti, hledáme hlavně člověka loajálního a empatického, který bude rád pomáhat cílové skupině ohrožených rodin. Budete cestovat po Hradecku, potřebujeme tedy někoho ochotného cestovat (a to především hromadnou dopravou), hledáme někoho zodpovědného a samostatného, kdo si s plánováním pracovního rozvrhu poradí, ale také rád pracuje v týmu.
Napište nám pár vět o sobě a zašlete strukturovaný životopis do 29. 2. 2024 na e-mail: personalista.aufori@gmail.com.
Více na https://www.aufori.cz/kariera
Je nutné, aby součástí životopisu byl souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů pro účely výběrového řízení. Bez tohoto souhlasu nebude brán na životopis zřetel a bude vymazán.
Těšíme se na vás!

První kontakt

Kontaktní osoba: Tereza Medašová
Telefon: 774 089 428
E-mail: personalista.aufori@gmail.com

Referenční číslo ÚP: 28789860737
Poslední aktualizace: 31. 1. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 27.2.2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů